Logo preloader Xtension

Xtension Custom. nasz software house

Programujemy, by żyło i pracowało się lepiej

Realizując zlecenia dla firm zewnętrznych, stale poszerzamy perspektywę i stajemy się bogatsi o nową wiedzę.

 

Xtension Custom to nasze oryginalne podejście do tworzenia i dostarczania oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasza wiedza, zaangażowanie, metody i narzędzia są gwarancją najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań. Możemy wspomóc rozwój Twojego biznesu.

Product innovation

Tworzymy autorskie, innowacyjne produkty technologiczne. Dodając do nich unikalną wartość – Faktor X – sprawiamy, że procesy biznesowe stają się wygodniejsze, szybsze, bardziej opłacalne, a także przyjazne dla środowiska.

Interview & analysis

Jako partnerzy w tworzeniu praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, dokładnie badamy i sprawdzamy potrzeby Klientów. Szukamy sposobów na usprawnienie procesów, dodając do nich brakujący element – Faktor X.

Design

W oparciu o dokładną analizę tworzymy produkt i testujemy go pod kątem użyteczności, wydajności i sprawności.

Final Xproduct

Wdrażamy starannie opracowany produkt z unikalnym Faktorem X. Oferujemy usługi późniejszego serwisowania i/lub udoskonalania go w oparciu o pojawiające się nowe wymagania Klientów.

Software development

Xtension Custom to nasze wyjątkowe podejście do realizacji powierzonych nam zadań. Dzięki wiedzy i wypracowanej metodyce, możemy projektować i wdrażać oprogramowania szyte na miarę potrzeb Klientów.

Consulting

Dokładna analiza i rozpoznanie potrzeb Klienta pozwala naszym specjalistom w określaniu możliwości zwiększenia efektywności w firmie. Niezależność od producentów pozwala polecić Klientowi najodpowiedniejszą technologię.

Testowanie

W oparciu o dokładną analizę tworzymy produkt i testujemy go pod kątem użyteczności, wydajności i sprawności.

Integration

Oferujemy kompleksowe usługi integracyjne. Profilowanie rozwiązań oraz dbałość o każdy szczegół podczas wdrażania, gwarantują jakość świadczonych usług.

Software maintenance

Jako Xperci IT dopasujemy i rozwiniemy niemal każdy system informatyczny. Likwidujemy przyczyny zgłaszanych problemów i optymalizujemy produkty dla lepszej wydajności.

Preparation

Zajmujemy się organizacją prawną i techniczną związaną z rozpoczęciem procesu przejmowania i implementacji systemów.

Transition

Zapoznajemy się z przejmowanymi aplikacjami, weryfikujemy środowisko deweloperskie, budujemy działającą wersję aplikacji i prowadzimy testy potwierdzające poprawność oprogramowania.

Maintenance & Servicing

Świadczymy regularne usługi serwisowe, konserwacyjne i rozwojowe dla jak najlepszego utrzymania aplikacji.

Stwórzmy razem wyjątkowy projekt
Napisz do nas

Xtension Sp z o.o.

ul. Opacka 12

80-338 Gdańsk

 

+48 58 351 39 66

biuro@xtension.pl

 

LinkedIn