Logo preloader Xtension

Beyond coding

Wykraczamy poza kodowanie

PL / EN
Scroll
scroll

Poznaj możliwości, jakie daje Faktor X

Code Xperci

Zespół jest fundamentem naszej firmy. Każda osoba w zespole wnosi istotną wartość w procesie twórczym, dzięki czemu nasze możliwości sięgają daleko poza kodowanie.

Xtranowoczesne rozwiązania

Jesteśmy marką produktową. Oferowane przez nas nowatorskie rozwiązania mają wysoki wskaźnik bezpieczeństwa, są jakościowe i wygodne.

Xtension Custom

To unikalne podejście do tworzenia i dostarczania oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasza wiedza, zaangażowanie, metody i narzędzia są gwarancją najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań.

Faktor X

Jest wypadkową naszego doświadczenia, wiedzy, kompetencji i pasji. To brakujący element, który dokładamy do produktów i usług, wynosząc je na nowy, wyższy poziom. Wybierając rozwiązanie z Faktorem X możesz mieć pewność, że jest ono wynikiem przemyślanego procesu projektowego, prowadzonego przez zespół specjalistów. Sięgając po X, sięgasz po przyszłość.

XtensionTM
Flagowy produkt
Poznaj nasze nowoczesne narzędzie, które otworzy przed Tobą nowe możliwości.

Odręczny podpis elektroniczny

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie narzędzie umożliwiające wygodne i bezpieczne podpisywanie dokumentów drogą cyfrową.

Ekologiczne rozwiązanie. Wspiera tworzenie procesów paperless ograniczając ilość dokumentów papierowych w obiegu.

Bezpieczeństwo. Zintegrowany z unikalną usługą Zaufanej Strony Trzeciej, świadczoną przez kwalifikowanego dostawcę Usług Zaufania, który gwarantuje poufność danych biometrycznych.

Wygoda i oszczędność. Przyspiesza i automatyzuje procesy w firmie, eliminuje błędy w czasie wypełniania dokumentów. Pomaga zredukować koszty związane z obsługą papieru.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Każdego dnia intensywnie opracowujemy i wdrażamy praktyczne rozwiązania biznesowe, które odpowiadają na potrzeby rynku i użytkowników.

Partnerzy

Poznaj naszych partnerów technologicznych.

X zmienia rzeczywistość

Zaufali nam

Nasze produkty znalazły uznanie nie tylko wśród firm rozpoznawalnych w całej Polsce, lecz także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

XtensioNTM Blog

Opinie i najnowsze wiadomości dotyczące oprogramowania, technologii, projektowania i biznesu.

Stwórzmy razem wyjątkowy projekt
Napisz do nas

Xtension Sp z o.o.

ul. Opacka 12

80-338 Gdańsk

 

+48 58 351 39 66

biuro@xtension.pl

 

LinkedIn